وبلاگ

هنر ویترای

ویترای، هنر نقاشی بر روی سطوح شیشه ای است. برای یادگیری این هنر زیبا می توانید در کلاس های آموزشی ویترای (به زبان انگلیسی Vitray Art) شرکت کنید. در این کلاسها، هنر بصری، خلاقیت و نحوه ی استفاده از رنگ های شیشه فلورانس آموزش داده می شود.
برای شرکت در دوره های آموزشی “ویترای” شما نیازی به پیش زمینه هنری ندارید، زیرا رنگ آمیزی اجسام شیشه ای با رنگ های ویترای فلورانس بسیار ساده بوده و تنها ویژگی مورد نیاز شما اشتیاق به هنر است.

رنگ های ویترای (رنگ شیشه) کاربرد بسیاری در معماری داخلی و خارجی دارد، به ویژه در بناهای سنتی و مذهبی مانند: کلیساها و مساجد، برای ایجاد فضای روحانی استفاده می شود.

برخی از رنگ های ویترای فلورانس بسیار شناخته شده هستند بهترین نمونه های آن، آبی کبالت فلورانس، رنگ ویترای طلایی فلورانس و رنگ ویترای قرمز فلورانس است.


هنرمندان، معمولا از رنگ ویترای قرمز فلورانس برای دیزاین پنجره ها استفاده می کنند، به این دلیل که نور آفتاب از رنگ قرمز رد شده و فضای داخلی را دلنشین می کند. شما میتوانید با استفاده رنگ های ویترای فلورانس بر روی انواع اشیای شیشه ای، دکوراسیون جدیدی در فضای خانه یا محل کار خود ایجاد کنید.

تهیه و تنظیم : هانیه خسروان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *