وبلاگ

نقاش ساختمان

نقاش ساختمان، وظیفه نقاشی و تزئین ساختمان ها را بر عهده دارد و به عنوان دکوراتیو خانه و ساختمان شناخته می شود. هدف از نقاشی ساختمان، بهبود ظاهر و محافظت آن در برابر صدمات ناشی از آب، خوردگی و غیره می باشد.
نقاش ساختمان با نقاشی دیوارها، سقفها و نماها، باعث نوسازی و زیبایی ساختمان هایی با بافت فرسوده می شوند.

برای انجام اینکار و جلوه دادن به نماهای داخلی و خارجی ساختمان ها، نقاشان از طیف وسیعی از ابزارها و رنگ ها مانند (رنگ های اکریلیک فلورانس، رنگ های پتینه فلورانس، بتونه فلورانس، غلطک، قلمو، و برای اجراهای آنتیک از گلد فینگر و خمیر کهنه کاری فلورانس، برای ایجاد فضاهای لوکس از ورق طلای مایع فلورانس استفاده می کنند.

یک نقاش ساختمان باید مانند هر هنرمند دیگری دانش دقیق در مورد انواع مختلف مواد و فنون نقاشی ساختمان داشته باشد. (نقاشان آماتور می توانند برای یادگیری نحوه کار با رنگ های اکریلیک، پتینه و محصولات دکوراتیو فلورانس، به صفحه ی اینستاگرام و سایت آپارات فلورانس به آدرس: florance_colors مراجعه کنند).

نقاشان ساختمان هنگام اجرای پروژه بایستی دارای دقت و مهارت بالا و رعایت استاندارهای ایمنی باشند. نقاشی ساختمان با محصولات فلورانس مانند: رنگ اکریلیک، ورق طلای مایع، رنگ پتینه، رنگ شیشه و غیره به دلیل قیمت اقتصادی برای مشتریان، از کاغذ دیواری به صرفه تر می باشد.

تهیه و تنظیم : هانیه خسروان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *